Uitnodiging Feestavond

 

 

FEESTAVOND

&

KAMPIOENEN

2019

 

Voorwoord.

Beste sportvrienden,

Na een mooi duiven jaar waarin de duiven fijne vluchten hebben gekend is het weer tijd geworden voor een mooie feestavond.

Sportief gezien kon het samenspel Maaskant zich weer meten met de beste, zo werden er niet alleen provinciaal twee overwinningen behaald: Jan Schmitz schoot op 25 Mei de vogel af op een loodzware Issoudun met zijn jaarling weduwnaar ging de hele afdeling op geweldige wijze over de knie!! Smeets-Penris won met grote voorsprong Agen ZLU op 29 Juni, met maar liefst ruim 1 uur voorsprong. Ide Hoefs maakte het nog bonter, deze man gaat de boeken in als de 1e Belg die een Nederlandse Nationale vlucht wint!! En hoe? 3 Augustus werd heel Nederland gevloert op Nationaal Vierzon.

Grootse klasse!!

Ook bij de limburgse kampioenen en asduiven op nationaal en internationaal niveau zien we weer met regelmaat leden van ons samenspel erbij staan!! Iets waar eenieder trots op mag zijn!

Binnen het samenspel gaan we weer voor een mooie kampioenenhuldiging en een super feestavond!! De vele kampioenschappen die door de leden behaald zijn zullen allemaal onder het genot van een natje en droogje gehuldigd worden! De lijst met kampioenen zien jullie bijgevoegd in dit boekje.

Ook hebben we weer een prachtige bonnenverkoop, vele bonnen zullen op www.pigeons-for-sale.com verkocht worden!! Neem op 3 November om 19.00 maar een kijkje dan kunt u zelf aanschouwen wat ons samenspel voor goeds te bieden heeft, met dit jaar vele limburgse toppers en Nationale winnaars!!!!! De veiling zal duren tot zondag 17 November 21.00.

LET OP, anders dan andere jaren zal er dit jaar alleen een internetveiling zijn!!! Dus wees er op tijd bij!!

Meld jullie daarom allen aan en schroom niet, kom naar het feest en geniet!!

Tot 23 November,

Bestuur Samenspel Maaskant.

Vluchtwinnaars Datum

Vlucht

Aantal duiven

Winnaar

31-mrt

Isnes

395

J. WESTHOVENS

07-apr

Isnes

886

M.G.M. LEERS

13-apr

Chimay

71

P. PEPELS

20-apr

Rethel

999

H.G.J. DRIESSEN

29-apr

Chalons....

550

JAN SCHMITZ 

05-mei

Chalons....

571

FRANS LEMMENS

12-mei

Melun

892

P. PEPELS

18-mei

Sens

767

ZINKEN & COUMANS

25-mei

Issoudun

267

JAN SCHMITZ

25-mei

Rethel

703

M. GIELEN 

01-jun

Sens

473

FRANS LEMMENS

02-jun

Limoges

252

P.H. SCHEPERS

08-jun

Mont-lucon

345

IDE HOEFS

08-jun

Chimay

439

H.G.J. DRIESSEN

15-jun

Gien

519

J. WESTHOVENS

15-jun

St Vincent

60

A. GOESSENS 

16-jun

Isnes

524

G. CONJOUR

22-jun

Souterraine

56

G. CONJOUR 

22-jun

Chimay

222

IDE HOEFS

22-jun

Chimay

344

H.G.J. DRIESSEN

23-jun

Bordeaux

105

M. COX

29-jun

Chalons....

292

IDE HOEFS 

06-jul

Agen

222

L. MARTENS

06-jul

Argenton

164

THOMASSEN & VAN ES

06-jul

Chimay

284

J. WESTHOVENS

06-jul

Chimay

258

H.G.J. DRIESSEN

13-jul

Gien

185

P.H. SCHEPERS

13-jul

Dax

59

COMB. GEBR. HENSEN

13-jul

Rethel

350

ZINKEN & COUMANS

21-jul

Chateauroux

49

G. CONJOUR

21-jul

Chalons

300

J. WESTHOVENS

21-jul

Chalons

161

H.G.J. DRIESSEN

21-jul

Bressols

97

J. MARTENS

21-jul

Bressols

163

J. MARTENS

29-jul

Cahors.....

69

A. HOCHSTENBACH

03-aug

Bergerac

142

P. PEPELS

03-aug

Vierzon

157

IDE HOEFS

03-aug

Chalons...

258

ZINKEN & COUMANS

10-aug

Melun

154

ZINKEN & COUMANS

10-aug

Isnes

821

M. GIELEN

19-aug

Melun

142

ZINKEN & COUMANS

25-aug

Isnes

989

G. CONJOUR

31-aug

Lorris

97

ZINKEN & COUMANS

31-aug

Chimay

816

P. PEPELS

07-sep

Rethel

778

HEIJNEN JOHN

14-sep

Orleans

52

ZINKEN & COUMANS

15-sep

Chalons

639

ZINKEN & COUMANS

23-sep

Sezanne

367

ZINKEN & COUMANS

Programma feestavond.

16.00 uur Ontvangst met koffie en vlaai

16.45 uur Uitreiking extra prijzen en diploma’s

17.15 uur Kampioenenhuldiging Vitesse, Midfond en Eendaagse Fondkampioenen

18.00 uur Kampioenenhuldiging Jonge Duivenkampioenen

18.30 uur Kampioenenhuldiging Natour

18.45 uur Pauze met buffet

19.45 uur Kampioenenhuldiging Fondkampioenen

20.15 uur Huldiging winnaars bekervluchten

20.30 uur Kampioenenhuldiging Generaal-kampioenen

20.45 uur Trekking loterij

21.00 uur Einde

SSM KAMPIOENEN 2019

 

Vitesse duifkampioen Jarige duiven

1 5594,9 J. WESTHOVENS STEIN 8-1350122 8

2 4210,5 JANSSEN & HERTOG STEIN 8-1350923 6

3 4137,1 IDE HOEFS REKEM 8-5084841 5

 Vitesse duifkampioen Oude duiven

1  6010,6 H.G.J. DRIESSEN URMOND 6-1792406 8

2 5101,1 G. CONJOUR STEIN 5-1120901 7

3 4655,5 M. GIELEN GELEEN 6-1792802 7

 Midfond duifkampioen jarige duiven

 1 3754,8 JAN SCHMITZ STEIN 8-1350190 6

2 3670,5 IDE HOEFS REKEM 8-1350712 4

3 3651,9 G. CONJOUR STEIN 8-1351061 5

 Midfond duifkampioen Oude duiven

 1 4551,5 H.G.J. DRIESSEN URMOND 6-1792406 6

2 4049,9 IDE HOEFS REKEM 6-1796408 5

3 3988,9 H.G.J. DRIESSEN URMOND 6-1792397 5

Eendaagse fondkampioen Jarige duiven

 1 1965,5 IDE HOEFS REKEM 8-1350712 2

2 1664,7 IDE HOEFS REKEM 8-1350728 2

3 1442,6 JAN SCHMITZ STEIN 8-1350236 2

Eendaagse fondkampioen Oude duiven

 1 3443,5 G. CONJOUR STEIN 5-1120903 5

2 3426,3 JAN SCHMITZ STEIN 5-1121259 6

3 2905,2 THOMASSEN & VAN ES ELSLOO 7-1539356 4

Derbykampioen Jarige duiven

1 5863,6 J. WESTHOVENS STEIN 8-1350125 11

 Derbykampioen Oude duiven

1 8087,3 IDE HOEFS REKEM 7-1539268 12

Asduifkampioen Jarige duiven

1 8216,6 IDE HOEFS REKEM 8-5084841 1

Asduifkampioen Oude duiven

 1 10562,1 H.G.J. DRIESSEN URMOND 6-1792406 14

 Grote fond morgenlossing Jarige duiven

 1 1280,3 J. MARTENS STEIN 8-1351373 2

2 1217,6 M. COX STEIN 8-1351225 2

 Grote fond morgenlossing Oude duiven

  1000,0 P.H. SCHEPERS STEIN 7-1538237 1

 Meerd. fond middaglossing Jarige duiven

 1 1444,4 A. HOCHSTENBACH MEERS 8-1353053 2

2 1042,6 H.J. BOCKEN STEIN 8-1350030 3

 Meerd. fond middaglossing Oude duiven

 1 2546,3 COMB. GEBR. HENSEN ELSLOO 5-1120429 3

2 2275,9 H. MOORS ROOSTEREN 7-1463809 3

3 2158,7 A. GOESSENS ELSLOO 4-1348027 3

 Generaal fondkampioen

1 8595,3 COMB. GEBR. HENSEN ELSLOO 14

2 8421,8 RUDI LOOMANS STEIN 12

3 7823,2 A. HOCHSTENBACH MEERS 13

Jonge duiven kampioen

 1 3111,3 ZINKEN & COUMANS STEIN 9-1143941 4

2 2744,1 H.G.J. DRIESSEN URMOND 9-1141280 3

3 2666,7 ZINKEN & COUMANS STEIN 9-1143931 3

Eendaagse fond jonge duiven

1 2487,2 ZINKEN & COUMANS STEIN 9-1143931 3

2 2324,7 ZINKEN & COUMANS STEIN 9-1143952 4

 Derby kampioen Vroege jongen

1 3005,7 J. WESTHOVENS STEIN 9-1142074 6

Asduif kampioen Vroege jongen

1 4855,7 ZINKEN & COUMANS STEIN 9-1143924 8

Natour kampioen

1 4226,6 G. CONJOUR STEIN 6-1793473 5

2 4120,6 G. CONJOUR STEIN 8-1351061 5

3 4057,4 ZINKEN & COUMANS STEIN 9-1143926 5

 Derby kampioen Natour

1 2496,8 G. CONJOUR STEIN 9-1142014 3

                   MMS2017 jongen duifkampioen 2019 over de 4 jonge vluchten Melun, Melun, Lorris, Orleans.

 1 2740,2 A) COMB. BERENSFREISE NIEUWSTADT 9-1128862

2 2623,2 A) DENNIS VEUGELERS NIEUWSTADT 9-1128263

3 2491,0 A) DENNIS VEUGELERS NIEUWSTADT 9-1128221

4 2369,8 B) ZINKEN & COUMANS STEIN 9-1143952

5 2313,3 B) ZINKEN & COUMANS STEIN 9-1143931

6 2282,0 C) GEBR. COX BUCHTEN 9-1144934

7 2241,0 B) J. WESTHOVENS STEIN 9-1142049

8 2230,7 C) GEBR. COX BUCHTEN 9-1144903

9 2224,0 A) DENNIS VEUGELERS NIEUWSTADT 9-1128245

10 2178,4 A) H. HERMANS BORN 9-1127785

 

Generaal kampioen

1 43635,9 G. CONJOUR STEIN 62

2 42336,8 H.G.J. DRIESSEN URMOND 50

3 41593,5 JAN SCHMITZ STEIN 59

Extra prijze

winnaar

aantal

Pie Schepers

2

Peter Pepels

2

Thomassen- Van Es

2

Jean Westhovens

2

Jan Schmitz

2

P & A Feiter

1

Gebr Hensen

2

Jos Martens

2

Jan Hendriks

2

H. Bocken

1

Ide Hoefs

2

M. Cox

1

Zinken-Coumans

2

Harie Driessen

2

Jo Storms

1

Huub Moors

1

Math Gielen

2

Ad Boessen

2

John Heijnen

1

Marcel Hennekens

1

W. Westhovens

1

Frans Lemmens

1

Ger Conjour

2

Nieve van Es

2

 

 

BONNENVERKOOP!!!

Voor de bonnenverkoop en eventueel telefonische biedingen kunt u contact opnemen met Rudi Loomans Tel: 0650250922 zie volgende pagina voor de prachtige schenkingen!

Bonnenverkoop:

Bon

Liefhebber

Schenking

1

Gebr. Boonen, Buggenum

levende duif 2019

2

Lei Martens

koppel jongen 2020

3

Wijnands en zn, Maastricht

Levende duif 2019

4

Harie Martens Geleen

Jong 2020

5

Jo Heuts Heerlen

Jong 2020

6

Huub Hermans

koppel eieren kwekers 2020

7

John Smits

Jong 2020

8

Rudi Loomans

levende duif 2019

9

Philip Baadjou

Jonge duif 2020

10

Ger Conjour

Jong 2020

11

S en A Deckers

levende duif 2019

12

Ide Hoefs

levende duif 2019

13

Tjeu Cox

levende duif 2019

14

Smeets-Penris

levende duif 2019

15

Zinken-Coumans

Jong mei 2020

16

Comb. Gebr. Henssen

jong 2020

17

Albert Frische

Jong 2020 in overleg

18

Roger Nijs, Tegelen

Koppel eieren half April 2020

19

Pie Schepers

Jonge duif 2020 uit de kwekers

20

Jan Schmitz

jong 2020

21

Nol Hochstenbach

Jong 2020

 

 

 

Opgave feestavond:

Na het succes, en de vele positieve reacties blijft de opzet ook dit jaar hetzelfde. Wij vragen dit jaar wederom een entreeprijs van 15,- Euro. Hiervoor hoeft u geen beurs meer mee te nemen, (behalve voor de tombola😉 ) De vlaai, consumpties en het avondeten zit tussen 16.00 en 21.00 geheel bij de prijs in!! Aanmelden voor deze avond is wel verplicht!!

Dit kan per mail aan:

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Of indien niet in het bezit van internet

Telefonisch bij Math Leers: Tel 0464335376

Graag aanmelden VOOR 9 November!!

 

Het feest zal plaatsvinden op locatie:

“Het Pintelierke”

Schineksstraat 11,

6171 AM Stein

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.